Logowanie

Wyszukiwanie


Strona główna arrow Aktualności arrow Z Polski arrow 4. Spotkania z Filem Górskim
4. Spotkania z Filem Górskim Drukuj Email Wykop! Facebook Blip wiecej
Autor: Michał Kowalski   
22.07.2008.
ImageZapraszamy na warsztaty filmowe, fotograficzne i dziennikarskie, które odbędą się w ramach tegorocznych 4. Spotkań z Filmem Górskim (5-14 września). Zajęcia prowadzone będą przez doświadczonych fachowców z Polski i z zagranicy: Alessandro Anderloniego, Tullio Bernabei, Wojciecha Anuszczaka, Marka Arcimowicza i Krystynę Kurczab-Redlich.

Warsztaty Filmu Górskiego odbędą się w dniach 7-14 września na Kalatówkach. Zajęcia będą prowadzone w formie warsztatów przez doświadczonych włoskich filmowców Alessandro Anderloniego i Tullio Bernabei oraz montażystę Wojciecha Anuszczaka. Tematem warsztatów będzie ukazanie aspektów życia społeczności zakonu braci albertynów z klasztoru na Kalatówkach. Zajęcia zaowocują etiudą filmową, którą uczestnicy warsztatów przygotują na zakończenie festiwalu.

Maksymalna ilość uczestników: 7 osób, koszt: 500 zł.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 31 lipca.

Koordynator: Gabriela Kuhn: Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

 

Warsztaty Fotografii Górskiej odbędą się w dniach 11-14 września, a poprowadzi je fotograf National Geographic Marek Arcimowicz. Oprócz ogólnodostępnych zajęć teoretycznych (koszt wykładu 20 zł), które odbywać się będą w Ośrodku Edukacyjno-Muzealnym Tatrzańskiego Parku Narodowego, zaplanowaliśmy także całodniowy plener fotograficzny w Dolinie Pięciu Stawów Polskich.

Maksymalna ilość uczestników pleneru: 10 osób, koszt: 250 zł.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 15 sierpnia.

Koordynator: Michał Kowalski: Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Warsztaty Reportażu 'Zamienić słowo w obraz' odbędą się w dniach 11-13 września i będą powiązane z blokiem Prawa Człowieka w Górach, poświęconym w tym roku Czeczenii. Uczestnicy zajęć podpatrywać będą świat wybitnej reportażystki Krystyny Kurczab-Redlich, która opowie o tym, co jest niezbędne w pracy reportera. Warsztaty odbywać się będą w Miejskiej Galerii Sztuki.

Maksymalna ilość uczestników: 25 osób, koszt: 75 zł.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 8 sierpnia.

Koordynator: Małgorzata Majewska: Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

 

Więcej informacji o warsztatach, programy, sylwetki prowadzących i formularze zgłoszeniowe znaleźć można na stronie www.spotkania.zakopane.pl w zakładce Warsztaty. Uczestnicy wszystkich warsztatów dostaną bezpłatne karnety na 4. Spotkania z Filmem Górskim.

Image
Fot. Sebastian Romankiewicz: Marek Arcimowicz przy pracy
 
Komentarze (1)
06-08-2008 17:32
 
Pojawie sie jak co roku :) 
Pozdrawiam starych znajomych z zakopca! ;)
 
Izka

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

new banners lamoda Image Banner 750 x 200