Logowanie

Wyszukiwanie


Strona główna arrow Aktualności arrow Z Polski arrow Album z autografem Kingi Baranowskiej
Album z autografem Kingi Baranowskiej Drukuj Email Wykop! Facebook Blip wiecej
Autor: Katarzyna Romanowska   
18.09.2009.

AlbumInternetowa aukcja na rzecz małej Lenki ruszyła w poniedziałek (14 września). Dziewczynka urodziła się z zespołem rzadkich wad wrodzonych. Udało jej się przetrwać pierwsze sześć dni życia, które dla dzieci z zespołem Cantrella są decydujące. Urzeczeni jej siłą i wolą życia miłośnicy sportu i motoryzacji organizują specjalną aukcję. Zebrane środki przeznaczone zostaną na leczenie Lenki.

Koszulka Piotra Gruszki, czapeczka Roberta Kubicy, koszulka Sylwestra Szmyda to tylko namiastka tego, co wystawiły na "Aukcję dla Lenki" gwiazdy światowego sportu, kina i sztuki. Pomoc dla Lenki i albumy z autografem Kingi Baranowskiej do zdobycia.

Wejdź na:

http://www.pomozlence.pl/aukcja.html

Aukcja na rzecz Lenki potrwa od 14 do 21 września. Licytacja odbywa się na platformie aukcyjnej Marketplanet. Szczegóły dotyczące licytacji dostępne są pod adresem http://www.pomozlence.pl/aukcja.html.

 

Przedmioty na aukcje podarowali m.in. Sylwester Szmyd, Ivan Basso, Piotr Gruszka, Kinga Baranowska, Monika Pyrek, Jakub Przygoński, Jacek Czachor, Bartek Ogłaza, Borys Szyc Lenka Ziółkowska urodziła się w lutym tego roku z zespołem Cantrella. Po narodzinach przeszła operacje ratowania życia. Teraz czeka ją seria zabiegów plastycznych - protezowanie oczodołów, operacja plastyczna górnej wargi, plastyka nosa i małżowin usznych, operacja dłoni i stopy. Aukcja ma pomóc w zebraniu pieniędzy na cześć z tych zabiegów. O Lence przeczytać można na: www .pomozlence.pl

Album z autografem Kingi Baranowskiej
Album z autografem Kingi Baranowskiej
Skomentuj pierwsza/y

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

new banners lamoda Image Banner 750 x 200