Logowanie

Wyszukiwanie


Strona główna arrow Aktualności arrow Z Polski arrow BoulderDash relacja
BoulderDash relacja Drukuj Email Wykop! Facebook Blip wiecej
Autor: Ola Kodzik   
05.03.2007.

wspinaczkaZawody BoulderDash rozegrane 24 lutego w krakowskim ReniSporcie zgromadziły najlepszych polskich zawodników i nie tylko (wystartowały dwie Ukrainki i Czech), łącznie wystartowało ponad 80 osób. Dodatkowo cała hala była wypełniona publicznością podaczas finałów. Organizatorzy stanęli na wysokości zadania – należą im się gratulacje :).

Baldy układał Andrzej Mecherzyński-Wiktor i Piotr Suder, czasami poniosła ich trochę fantazja, szczególnie w finale kobiet, ale ostateczne wrażenia są jak najbardziej pozytywne. Zróżnicowane problemy urozmaicone były dodatkowymi błękitnymi formami, które sprawiały nie lada trudności.

 

boulderdash 

 

Wszystko zgodnie z planem rozpoczęło się startem grupy juniorskiej – dzieciaki wspinały się niesamowicie – oby tak dalej :) Eliminacje kobiet i mężczyzn upłynęły pod hasłem towarzyskiego wspinania bez strefy, ale także na staraniach o awans do finału.

 

Image
Wspinanie czy rozciąganie?

 

Wieczorem swoje umiejętności starali się wykorzystać w jak największym stopniu: Kinga Ociepka, Maria Sosnovsih, Agata Wisniewska, Olga Medvedeva, Olivia Bechyne, Asia Zakrzewska, Marcin Wszołek, Konrad Ociepka, Tomek Oleksy, Marcin Mach, Piotrek Bunsch, Grzesiek Karolak, Libor Hroza i Kuba Jodłowski. O ile walka trzech pierwszych zawodniczek była bardzo wyrównana  to panowie walczyli to ostatniego ruchu. Kinga i Maria w finale uzyskały taki sam wynik więc o wszystkim zadecydowały eliminacje. Konrad jako jedyny zrobił OS pierwszego balda, Tomek drugiego,a Marcin czwartego. Wszystko więc było niewiadome do ostatniego momentu. Co za emocje :) Ostatecznie zwycięzcami drugiej edycji zawodów BoulderDash została Kinga Ociepka i Marcin Wszołek – gratulacje!

 

Image
Piramidalny wysiłek.

 
Komentarze (1)
30-05-2007 15:43
 
Pierwsza fotka super !:)
 
Groch

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj.

 
« poprzedni artykuł

new banners lamoda Image Banner 750 x 200