Logowanie

Wyszukiwanie


Strona główna arrow Aktualności arrow Z Polski arrow Ciekawa wyszukiwarka tanich lotów dla wspinaczy
Ciekawa wyszukiwarka tanich lotów dla wspinaczy Drukuj Email Wykop! Facebook Blip wiecej
15.11.2011.

tanie loty TeleportusWszyscy podróżujemy po świecie w celach wspinaczkowych i górskich. Zazwyczaj wyszukując lot kierowaliśmy się terminem i miejscem docelowym. Tzn. wiedzieliśmy gdzie chcemy lecieć i kiedy, a następnie musieliśmy sprawdzić wszystkie możliwe kombinacje lotów i miejsc, aby namierzyć najtańsze bilety w rejony wspinaczkowe. Mnóstwo czasu i energii, prawda? Czy zastanawialiście się kiedyś "jak dobrze by było móc odnaleźć najtańsze bilety, wiedząc tylko co chce się robić i w jakich warunkach pogodowych"? Twórcy nowej aplikacji, od dziś dostępnej dla polskich wspinaczy, tak. Tak urodził się pomysł, a po paru miesiącach wytężonej pracy, internetowa aplikacja - wyszukiwarka lotów Teleportus.pl.

maskotka teleportus

Wystarczy podać termin, miejsce wylotu, kontynent i zakres temperatur, w których chce się wspinać, a system wyszuka (dla skonstruowania jednego wyniku przeszukuje od parudziesięciu do paruset połączeń) i zaproponuje najtańsze możliwe dla danego terminu połączenia. Dodatkowo z możliwością kupna konkretnego biletu, z opisem rejonu skalnego/górskiego, filami z tych miejsc, lokalizacją na mapie. To nie wszystko - również można nabyć ubezpieczenie na wspinanie na wyszukiwany termin wyjazdu, czy zarezerwować samochód.

Wszystko to bez dodatkowych prowizji - używanie serwisu jest bezpłatne, a zakup biletów odbywa się poza opisaną wyszukiwarką, na dedykowanych temu renomowanych serwisach (eSky, Tripsta, Opodo, Inseco itd.).

tanie loty
Strona główna wyszukiwarki lotów Teleportus

Teleportus przeszukuje wszystkie tanie linie latające z Polski, większość regularnych linii, a nawet czartery. Pomysł jest cały czas rozwijany i uzupełniany o nowe funkcjonalności. Dla tradycjonalistów istnieje też klasyczna wyszukiwarka.

wyszukiwarka lotów
Przykładowe wyniki wyszukiwania

Mamy nadzieję, że nowe podejście do wyszukiwania będzie Wam pomocne. A tutaj przykładowy rezultat wyszukiwania.
Skomentuj pierwsza/y

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

new banners lamoda Image Banner 750 x 200