Logowanie

Wyszukiwanie


Strona główna arrow Forum wspinaczkowe

Regulamin Forum

Twórczyni Wspinaczki.pl udostepnia Forum, bedące miejscem wymiany informacji, idei i pomyslów pod warunkiem respektowania postanowien niniejszego Regulaminu.
 1. Zabrania się publikowac na Forum Wspinaczki.pl treści stricte komercyjnych (np. reklam, komunikatów PR).

 2. Zabrania się wielokrotnego publikowania powtarzających się wątków w tych samych lub róznych dzialach.

 3. Wypowiedzi publikowane przez Uzytkowników na Forum nie mogą:
  • wzywac do popelnienia przestepstw, byc sprzeczne z zasadami wspólzycia spolecznego, wzywac do nienawiści rasowej, wyznaniowej czy etnicznej, ani propagowac przemocy,
  • zawierac treści obscenicznych i obraLliwych, naruszac zasad Netykiety,
  • naruszac praw autorskich, znaków towarowych lub innych praw podmiotowych jakichkolwiek osób trzecich ani zachecac do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania,
  • zawierac wirusów ani jakichkolwiek innych rozwiązan destrukcyjnych,

 4. Twórczyni i redakcja Wspinaczki.pl nie odpowiada za treśc wypowiedzi publikowanych na Forum.

 5. Kazdy z Uzytkowników ponosi wylączną odpowiedzialnośc za zamieszczenie na Forum wypowiedzi naruszającej warunki określone w pkt.1 - 3.

 6. Twórczyni i redakcja Wspinaczki.pl zastrzega sobie prawo do kontrolowania treści wypowiedzi i ich modyfikowania, a nawet do usuwania z Forum wypowiedzi, które nie spelniają warunków określonych w pkt.1 - 3.

 7. Twórczyni i redakcja Wspinaczki.pl zastrzega sobie równiez prawo do ujawnienia tozsamości Uzytkownika lub wszelkich informacji podanych przez Niego podczas rejestracji na ządanie uprawnionego organu jezeli w stosunku do Uzytkownika zostanie wszczete postepowanie karne lub cywilne mające jakikolwiek związek z aktywnością Uzytkownika na Forum.

 8. Twórczyni i redakcja Wspinaczki.pl zastrzega sobie prawo do zablokowywania dostepu do Forum Uzytkownikom, którzy notorycznie naruszac bedą postanowienia niniejszego Regulaminu.

 9. Twórczyni i redakcja Wspinaczki.pl zastrzega sobie prawo do modyfikowania niniejszego regulaminu. Wszelkie zmiany wchodzą w zycie w momencie ich opublikowania na tej stronie.

new banners lamoda Image Banner 750 x 200