Logowanie

Wyszukiwanie


Strona główna
Polityka Prywatności Drukuj

Przeglądając serwis internetowy wspinaczki.pl akceptujesz zasady zawarte poniżej. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdą osobę wykorzystującą w jakikolwiek sposób ten Serwis obowiązuje aktualna Polityka Prywatności. Jeśli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności, prosimy nie przeglądać Serwisu.

Korzystanie z Serwisu jest dopuszczalne wyłącznie w celu prywatnym i niekomercyjnym, pod warunkiem nienaruszania jakichkolwiek praw wynikających z przepisów prawa, w szczególności praw autorskich. Żadna część serwisu nie może być w celach komercyjnych: kopiowana w całości lub części, transmitowana elektronicznie lub w inny sposób, modyfikowana lub wykorzystana bez pisemnej zgody właścicieli serwisu wspinaczki.pl.

 

Odpowiedzialność.

Serwis ma charakter wyłącznie ogólnoinformacyjny. Nie udzielamy żadnej gwarancji, co do formy i treści informacji umieszczonych w serwisie, w szczególności w zakresie aktualności, dokładności, zupełności, szczegółowości oraz przydatności informacji. Wszelkie ryzyko związane z korzystaniem z Serwisu, a w szczególności z używaniem i wykorzystywaniem informacji umieszczonych w serwisie ponosi użytkownik.
Żadna z informacji zamieszczonych w serwisie, w szczególności dotycząca usług świadczonych przez wspinaczki.pl, nie stanowi oferty.

 

Ochrona prywatności (danych osobowych)

W celu ochrony i poszanowania prywatności Użytkowników Serwisu, wszelkie dane osobowe przetwarzane w związku z prowadzeniem Serwisu, w tym dane Użytkowników Serwisu, są chronione zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz.U.02.101.926).

 

Forum.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem forum, dostępnym na tej stronie.

 

 

new banners lamoda Image Banner 750 x 200