Logowanie

Wyszukiwanie


Strona główna arrow Aktualności arrow Z Polski arrow Darmowy warsztat "Joga dla wspinaczy"
Darmowy warsztat "Joga dla wspinaczy" Drukuj Email Wykop! Facebook Blip wiecej
18.03.2013.

jogaCentrum Wspinaczkowym TOP w Nowym Targu zaprasza na warsztat „Joga dla wspinaczy”. Joga jest uważana przez wielu wspinaczy jako najlepszy i najbardziej efektywny sposób uzupełnienia treningu wspinaczkowego. Dlaczego? Szkoła Jogi Tadasana zaprasza na warsztat jogi pod kątem zapotrzebowań wspinaczy i technik wspinania.

Joga dla wspinaczyPrzekonasz się jak praktyka jogi:
- harmonijne rozciąga mięśnie i uelastycznia stawy, zwiększa świadomość ciała i kontrolę napięcia mięśniowego
- poprawia równowagę i zdolność przeniesienia siły ciężkości na poszczególne części ciała
- uczy równomiernego oddechu, poprawia wewnętrzną dyscyplinę i koncentrację, pomaga dostrzec i łatwiej radzić sobie z emocjami towarzyszącymi wspinaczce.

Podczas warsztatu poznasz podstawy teorii jogi, zobaczysz jak różnorodne i wszechstronne są pozycje jogi oraz poczujesz ich efekty podczas sesji jogi opartej na sekwencji opracowanej specjalnie dla wspinaczy - zwiększenie ruchomości barków i bioder, rozciąganie mięśni nóg, wzmacniania głębokich mięśni tułowia.

Po warsztacie zbieramy zapisy osób chętnych żeby ruszyć z regularnymi zajęciami jogi dla wspinaczy.

Przyjdź i sprawdź jak praktyka jogi doskonale uzupełni i zrównoważy Twój trening wspinaczkowy. Wstęp wolny.

Plan warsztatu:

12.00 - 12.30 wykład o jodze i pokaz asan (pozycji jogi)

12.30 – 13.30 zajęcia jogi

Termin: 6 kwietnia 2013, godz. 12.00

Miejsce: Centrum Wspinaczkowe TOP, ul. Konfederacji Tatrzańskiej 1b, Nowy Targ

Prowadząca: Zajęcia prowadzi Rosela Ciko – certyfikowana nauczycielka jogi wg. metody B.K.S.Iyengara / dyplom Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara

Praktykuję jogę od 2006 r. i prowadzę zajęcia od 2010 r. Z wykształcenia jestem ekonomistką, ale po latach pracy w korporacji – i pogłębionej praktyki jogi u doświadczonych nauczycieli – postanowiłam rozwijać swoją pasję do jogi. Wyjechałam do Indii gdzie mogłam się uczyć jogi u źródeł (m.in u Rajiva i Swati Chanchani w Dehradun). Po powrocie zaczęłam sama prowadzić zajęcia, współzałożyłam Projekt Joga Kulturalna propagujący jogę w Domach Kultury w Warszawie, a odkąd przeprowadziłam się do Zakopanego utworzyłam własną szkołę jogi Tadasana.

Prowadząc zajęcia również dzielę się tym, czego się nauczyłam, jednocześnie wciąż się uczę obserwując i zbierając doświadczenie. Zwracam uwagę uczestnikom zajęć że na ścieżce jogi ważna jest droga a nie cel. I, że każdy podąża swoją, dlatego ważna jest akceptacja i szacunek dla swoich możliwości.

Zapisy: Zgłoszenia na warsztat prosimy wysyłać mailem na adres: Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć , Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć lub telefonicznie na numer 881 589 660 - Tadasana, 785 522 534 - CW TOP.

Cena: Wstęp wolny.

# Przedyskutuj ten artykuł na forum. (0 postów)
Skomentuj pierwsza/y

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

new banners lamoda Image Banner 750 x 200