Logowanie

Wyszukiwanie


Strona główna arrow Kącik absurdu
Kącik absurdu
Olaboga Drukuj Email Wykop! Facebook Blip wiecej
24.08.2011.

Wspinanie robi się coraz bardziej popularne, takie już czasy. Tylko dlaczego od razu kręcić takie idiotyczne reklamy? Swoją drogą, wspinanie oddane w miarę prawdziwie i nawet wpinki dziwnie pewne :). Idiotyzm postępuje ale również robi postępy. Śmiać się czy płakać?

Czytaj całość…
 
Levitate Drukuj Email Wykop! Facebook Blip wiecej
10.03.2010.

Być dobrym boulderowcem to sztuka ale uprawiać sztukę w boulderowni to nielada sztuka. Wolno się rozkręca ale potem szczęka opada. Trening przed San Francisco International Arts Festival.

Czytaj całość…
 
W drodze na sofę (6a+ V2) Drukuj Email Wykop! Facebook Blip wiecej
08.01.2010.

Codzienny trening aby dojść do kompa w domu Maxa. Nam pomysł się bardzo podoba! Ze względu na długość dachu wycena chyba zaniżona :)

Czytaj całość…
 
Mieszka na ścianie wspinaczkowej Drukuj Email Wykop! Facebook Blip wiecej
13.07.2009.

ścianaI to dosłownie. Brazylijczyk Gabriel Primo urządził sobie mieszkania na ścianie jednego z budynków w centrum Rio de Janeiro. Ten ekstrawagancki osobnik "mieszka" tam od 23 maja i codziennie zachęca przechodniów do rozmowy na temat tego, jak organizują przestrzeń w domu.

Czytaj całość…
 
Krótka kariera wspinacza... Drukuj Email Wykop! Facebook Blip wiecej
11.03.2009.

ImageMiejmy nadzieję, że aż tak źle nie jest, bo latka lecą, a do trzech dyszek wcale nie jest daleko. A może kobiet to nie dotyczy?

Tak serio, to nic nie może wiecznie trwac, ale forma mogłaby dłużej. Z drugiej strony można na drzwiach powiesic, co by dopingowało, gdy się na trening nie chce iść.

Czytaj całość…
 
Ulica jak każda ulica, dom jak każdy dom - zagadka fotograficzna Drukuj Email Wykop! Facebook Blip wiecej
04.02.2008.
ImageSpacerując miejską ulicą można napotkać mniej lub bardziej intersujących ludzi, obserwować mniej lub bardziej ciekawe sytuacje. Od jakiegoś czasu zastanawia nas dlaczego nie przylatują tu ptaki które dawniej obsiadywały wszystkie drzewa. Może to przez dom nowych sąsiadów, może przez ich nawyki? Jak sądzicie?
Czytaj całość…
 
To możliwe również w Polsce- super drogie wspinanie Drukuj Email Wykop! Facebook Blip wiecej
21.08.2007.
wspinaczkaCzy trzeba jechać do Anglii, Szwajcarii lub innego państwa, gdzie rozrywki typu wspinanie są drogie na dla przeciętnego Polaka, by zapłacić 60 zł za godzinkę wspinania? Otóż nie! W Polsce również jest to możliwe. Nawet przekraczamy zagraniczne standardy cenowe...
Czytaj całość…
 
Zagadka okołowspinaczkowa Drukuj Email Wykop! Facebook Blip wiecej
12.08.2007.
zagadkaW całkiem nieodległej przeszłości natknęłam się na wielce dziwne zjawisko natury. Mój instynkt wspinaczki kazał mi pomacać, potrawersować (co muszę szczerze przyznać przychodziło z wielkim trudem). Kto zgadnie, co to i gdzie to?
Czytaj całość…
 
Męśnie wspinacza Drukuj Email Wykop! Facebook Blip wiecej
28.07.2007.

ImagePo dłuższym okresie ładowania, nie ma mowy o zwiotczałych bickach czy nieumięśnionych plecach. Od boulderowania - rozbudowana konstrukcja pleców, przy chodzeniu w okapach można dać popalić mięśniom brzucha i wyrobić śliczną drabinkę, jak wspin w górach to i łydki się uformują.

Czytaj całość…
 
Krakowska tajemnica odkryta Drukuj Email Wykop! Facebook Blip wiecej
11.06.2007.

ImagePewnie wszyscy zastanawiali się skąd pochodzi ogromna moc krakowskich wspinaczy. Przechadzając się po ulicach tego ślicznego miasta, zupełnie przypadkiem natknęłyśmy się na coś co rozwiązuje tę zagadkę. Dostrzegłyśmy owianą tajemnicą pakernie, gdzie trenują najlepsi. Szybkie (ucieczka przed pit bull terierem) zdjęcia zza płotu wszystko wyjaśnią.

Czytaj całość…
 

new banners lamoda Image Banner 750 x 200