Logowanie

Wyszukiwanie


Strona główna arrow Aktualności arrow Ze świata arrow Kolejne 8a+ w stylu OS Mai Vidmar
Kolejne 8a+ w stylu OS Mai Vidmar Drukuj Email Wykop! Facebook Blip wiecej
08.04.2007.

Maja VidmarSłowenka Maja Vidmar przeonsightowała "Zenitha" (8a+) - Nomesino, Włochy. Jest to jej druga (po "Randi" w El Chorro) droga o takiej trudności pokonana w tym stylu. Maja należy też do wąskiego grona kobiet, które na swoim koncie posiadają drogi o trudności 8c (w maju ubiegłego roku przeszła "Osapski pajek" w Misja Pec). Aktualnie jest 4ta wśród kobiet w rankingu prowadzonym przez serwis 8a.nu, z którego o wyczynie tym się dowiedzieliśmy, a którego wyniki śledzić można na bieżąco w prawej kolumnie naszego serwisu.

Przypominamy, że wśród Polek najtrudniejszy OS to 8a. Jak do tej pory trzy drogi o takiej trudności ("El corredor de la muerte", "Acrabita" i "Coliseum" - wszystkie w Rodellar) zapisała na swoim koncie Kinga Ociepka.
Komentarze (3)
12-04-2007 07:43
 
To mój rejon, bo też jestem Słoweńcem, do tego z Kopra, a Maja jest z Kranja i w Ospie jest visiting climberem. Poza tym jest kobietą, więc pewnie nawet nie ma excela ze wszystkimi drogami w Ospie i okolicy ;-) 
 
A licytując się na linki, sprawdź: 
http://web.8a.nu/(4hqomo45gl10wb55rdyxpvm0)/news/AllNews.aspx?CountryCode=SVN 
http://www.gore-ljudje.net/rubrike_view.php?pid=4231 
http://www.gore-ljudje.net/rubrike_view.php?pid=3995
 
bD
11-04-2007 19:32
 
Maja Vidmar raczej wie gdzie zrobila jaka droge, przeciez to jej rejon (jest slowenka) a skoro wyraznie napisala "Osapski pajek w Misja Pec", to widocznie ona sie myli albo droga tam sie znajduje. 
Zreknij tutaj: 
http://www.8a.nu/cgi-bin/scorecard/show.cgi?view=9830&page=5 
Mysle, ze powinienes napisac na jej maila, jesli masz jakies obiekcje.
 
Nieprawda
10-04-2007 10:55
 
Oj redaktorki drogie, nie ma takiego rejonu jak Namesino (jest za to Nomesino), a Osapski Pajek nie znajduje się w Misjej tylko w Ospie, w sektorze Za Vasjo. 
 
Pzdrw
 
bD

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

new banners lamoda Image Banner 750 x 200