Logowanie

Wyszukiwanie


Strona główna arrow Aktualności arrow Z Polski arrow PROGRESSteron
PROGRESSteron Drukuj Email Wykop! Facebook Blip wiecej
Autor: Emilia Gruszewska   
10.03.2009.

ImageFestiwal Rozwojowo - Rozrywkowy Dla Kobiet
W imieniu organizatorek lokalnych oraz prowadzących warsztaty i wykłady serdecznie zapraszam na PROGRESSteron - 17 Rozwojowo-Rozrywkowy Festiwal dla Kobiet. 27-29 marca. Po 2 letniej przerwie Festiwal odbędzie się w Trójmieście.

W programie Festiwalu znajduje się ponad 50 ciekawych warsztatów, wykładów, zajęć prowadzonych przez specjalistów w obszarach swoich działań. O wartość merytoryczną przedsięwzięcia oraz świetna organizacje zadbały organizatorki: Marta Czepukojć oraz Marta Zakrzewska.

Ja ze swojej strony zapraszam tym bardziej, że w ramach Festiwalu będę miała przyjemność poprowadzenia zajęć wspinaczkowych specjalnie dla pań. Zajęcia skierowane są do każdej dziewczyny/pani, niezależnie od tego czy już próbowała swoich sił we wspinaniu. Zajęcia będą miały na celu przede wszystkim pokazanie każdej z uczestniczek, że nawet poprzez prostą formę ruchu można odkrywać swój wewnętrzny potencjał, uświadamiać sobie o swoich ograniczeniach i ich się pozbywać. Przede wszystkim jednak, chciałabym pokazać uczestniczkom te silne strony kobiecości, które pomagają świetnie radzić sobie na ścianie i mieć z tego dużo satysfakcji.

Wszelkie info oraz rezerwacje na Festiwal na stronie: www.dojrzewalnia.pl

Pozdrawia i zaprasza koordynatorka biura festiwalowego,

 

Emilia Gruszewska

kontakt: +48 510 250 235

Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
Skomentuj pierwsza/y

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

new banners lamoda Image Banner 750 x 200