Logowanie

Wyszukiwanie


Strona główna arrow Aktualności arrow Z Polski arrow System do rejestracji osiągnięć wspinaczkowych Fanatic
System do rejestracji osiągnięć wspinaczkowych Fanatic Drukuj Email Wykop! Facebook Blip wiecej
Autor: fanatic.vi4.pl   
12.06.2009.

fanaticChciałybyśmy przedstawić Wam nowy, w dodatku polski system do rejestracji osiągnięć wspinaczkowych Fanatic. Jest co całkiem ładnie zbudowana aplikacja internetowa, dedykowana dla osób, które chcą dzielić się swoimi wspinaczkowymi wynikami.

System pozwala na założenie własnego profilu z podstawowymi danymi (zdjęcie, płeć, wiek, ulubiony rejon…). Przejścia są ilustrowane wykresami, do każdego wpisu można dodawać zdjęcia i komentarze, można też komentować wpisy innych osób.

Każdy użytkownik ma możliwość zakładania własnych grup dyskusyjnych (staje się ich administratorem), może zaprosić do nich wybrane osoby. Jeśli interesuje nas grupa, której nie jesteśmy uczestnikiem – można się do niej "wprosić". Wpisy wprowadzone przez użytkowników dostarczają informacji na temat danego przejścia, zdania innych na temat drogi czy jej trudności.

Wraz ze zwiększającą się liczbą wpisów powiększa się baza danych (nazwy dróg, rejonów itp). System podpowiada nazwę drogi przy dodawaniu swojego przejścia, jeśli taka nazwa wcześniej pojawiła się w Fanaticu.

Najnowsze kobiece przejścia dodane do Fanatica, wyświetlane są również na naszej stronie głównej.

# Przedyskutuj ten artykuł na forum. (0 postów)
Skomentuj pierwsza/y

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

new banners lamoda Image Banner 750 x 200