Logowanie

Wyszukiwanie


Strona główna arrow Wspinaczkowy Meeting Kobiet arrow Wspinaczkowy Meeting Kobiet raz jeszcze, czyli konkurs literacki
Wspinaczkowy Meeting Kobiet raz jeszcze, czyli konkurs literacki Drukuj Email Wykop! Facebook Blip wiecej
Autor: Agnieszka Kraszewska   
22.06.2007.

wspinaczkaDziewczyny, bierzcie się do pisania!

Przypominamy o konkursie literackim na reportaż lub relację z II Wspinaczkowego Meetingu Kobiet. Najlepszy tekst zostanie opublikowany na łamach Magazynu Górskiego, a wyróżnione na stronach www.wspinaczkowymeetingkobiet.pl oraz wspinaczki.pl.

 

Artykuł nie powinien przekraczać 4 tyś znaków. Relacje przesyłajcie na adres Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć lub  Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć  

 

Informujemy, że znane są wyniki ankiety, którą część z Was wypełniła po Meetingu. Poniżej jej częściowe wyniki oraz odpowiedzi głównej organizatorki:

 

Czego brakowało najbardziej na tegorocznym wspinaniu ?

„ krótkiego kursu technik wspinania dla początkujących”

„warszatów dla grup zaawansowanych”

„prelekcji dla osób początkujących”

„sprzętu oraz więcej instruktażu”

 

Odpowiedź Elżbiety Fijałkowskiej – Wydaje mi się, że żaden meeting nie spełni tych życzeń. Ale możemy się spotkać poza nim. Kurs krótszy i dłuższy możemy zrobić, jeżeli jest takie zapotrzebowanie. Gwarantujemy, że szkolić będą organizatorki. Możemy utworzyć czysto kobiece grupy i zrobić konkurs oraz dodatkowe prelekcje i wykłady. Wstępnie mogę powiedzieć, że jak na dzisiaj wchodzą w grę następujące terminy: ostatni tydzień lipca i ostatni tydzień sierpnia. Ewentualnie „złota polska jesień” we wrześniu. I oczywiście następne lata.

 

Czy masz jakieś jeszcze pomysły lub uwagi odnośnie naszych spotkań ?

„rozpropagować wspinaczki.pl, żeby było to miejsce „wspólnych spotkań” między meetingami, jak ktoś będzie szukał partnerki w skały, porady na temat sprzętu itp.Wszystkich nie da się poznać w ciągu tych kilku dni, a na forum można kontynuować dzieło rozpoczęte w realu na meetingu”

„..może trochę mniej hermetycznego zamknięcia środowiska ..”

 

 

Konkurs literacki pod patronatem
konkurs literacki
Skomentuj pierwsza/y

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

new banners lamoda Image Banner 750 x 200