Logowanie

Wyszukiwanie


Strona główna arrow Wspinaczkowy Meeting Kobiet

Meeting jest imprezą adresowaną do wszystkich kobiet wspinających się lub dopiero planujących zacząć uprawiać tę formę aktywności. Organizowany jest w formie spotkania weekendowego, w celu spędzenia czasu w miłym gronie, wymiany doświadczeń i wspólnego wspinania. Spotkana odbywają się raz do roku, w różnych rejonach wspinaczkowych.
Zapraszamy też na forum meetingu i do galerii zdjęć.Konkurs fotograficzny rozstrzygnięty! Drukuj Email Wykop! Facebook Blip wiecej
Autor: Eliza Kubarska   
29.06.2007.

meetingNa konkurs fotograficzny zostało przysłanych 41 zdjęć. Zaskoczeniem było dla nas to, że zostało nadesłanych tak mało zdjęć czysto-wspinaczkowych. Po debatach komisja WMK pod przewodnictwem Elizy Kubarskiej postanowiła przyznać 2 nagrody i 7 wyróżnień dla następujących osób:

Czytaj całość…
 
Wspinaczkowy Meeting Kobiet raz jeszcze, czyli konkurs literacki Drukuj Email Wykop! Facebook Blip wiecej
Autor: Agnieszka Kraszewska   
22.06.2007.

wspinaczkaDziewczyny, bierzcie się do pisania!

Przypominamy o konkursie literackim na reportaż lub relację z II Wspinaczkowego Meetingu Kobiet. Najlepszy tekst zostanie opublikowany na łamach Magazynu Górskiego, a wyróżnione na stronach www.wspinaczkowymeetingkobiet.pl oraz wspinaczki.pl.

Czytaj całość…
 
Wspinaczkowy Meeting Kobiet post factum Drukuj Email Wykop! Facebook Blip wiecej
Autor: Agnieszka Kraszewska   
11.06.2007.

meetingDolina Będkowska, a w jej sercu....80 wspinających sie kobiet! Jednym słowem impreza wspinaczkowa na dużą skalę. Organizatorki nie pozostały gołosłowne i wszystkie zaplanowany atrakcje się odbyły. Na pierwszym miejscu, oczywiście wspinanie. Wbrew pozorom, pod skałami nie było kolejek, gdyż dolinka oferuje dużą ilość wspinania, co dla krakowskich wspinaczy było pewnie oczywiste, dla mnie było jednak miłym zaskoczeniem.

Czytaj całość…
 
KONKURS fotograficzny z nagrodami! Drukuj Email Wykop! Facebook Blip wiecej
Autor: Agnieszka Kraszewska   
31.05.2007.

konkurs fotograficznyDrogie wspinaczki! Wybierając się na Wspinaczkowy Meeting Kobiet nie zapomnijcie o aparatach fotograficznych. Jako że wspinanie jest sportem nader wdzięcznym do fotografowania, a wspinaczki ładnie wychodzą na zdjęciach, informujemy Was o konkursie fotograficznym skierowanym do uczestniczek/uczestników meetingu. Na zwycięzców konkursu czekają nagrody ufundowane przez sponsorów.

Czytaj całość…
 
Pozostało tylko 13 dni do Meetingu! Drukuj Email Wykop! Facebook Blip wiecej
Autor: Agnieszka Kraszewska   
24.05.2007.

wspinaczkowy meeting kobietA oto najświeższe informacje:
1. Godzina zero, czyli Oficjalne Rozpoczęcie Meetingu: czwartek 07 czerwca  o godzinie 18:00, ale już od 14:00 czynny będzie sekretariat, w którym należy zgłaszać uczestnictwo. Jeśli ktoś ma ochotę przyjechać wcześniej, to nie stanowi to problemu, gdyż już od środy na miejscu będą organizatorzy (ma się rozumieć organizatorki:) 

Czytaj całość…
 
II Wspinaczkowy Meeting Kobiet - praktyczne informacje Drukuj Email Wykop! Facebook Blip wiecej
Autor: Elżbieta Fijałkowska   
22.04.2007.

dolina będkowskaJako, że wielkimi krokami zbliża się 7 czerwca, a wraz z nim dzień rozpoczęcia super kobiecej imprezy w dolinie Będkowskiej oraz w odpowiedzi na Wasze pytania zadawane w komentarzach, na forum i mailowo - publikujemy garść praktycznych informacji dla osób które zdecydowały się przyjechać na meeting, informacji głównie dotyczących noclegów, jedzenia i dojazdów.

Czytaj całość…
 
II Wspinaczkowy Meeting Kobiet - program Drukuj Email Wykop! Facebook Blip wiecej
Autor: Elżbieta Fijałkowska   
12.04.2007.

BrandysówkaDopiero co niedawno zapraszałyśmy Was drogie wspinaczki, na II Wspinaczkowy Meeting Kobiet, dziś znany jest już program. Zatem jeśli do tej pory trudno Wam było podjąć decyzję o przyjeździe na meeting, mamy nadzieję, że program w pomoże. A właściwa decyzja może być tylko jedna :). Dla przypomnienia termin to 7-10 czerwca 2007, a miejsce skałki podkrakowskie, dolinka Będkowska, "Brandysówka".

Czytaj całość…
 
II Wspinaczkowy Meeting Kobiet - zapowiedź Drukuj Email Wykop! Facebook Blip wiecej
Autor: Elżbieta Fijałkowska   
05.04.2007.

Wspinaczkowy Meeting KobietNie wiesz co będziesz robiła w drugi weekend czerwca? Zapraszamy do Doliny Będkowskiej nieopodal Krakowa, na II Wspinaczkowy Meeting Kobiet. Zeszłoroczna impreza na Hejszowinie udała się wyśmienicie, przyciągnęła aż 50 uczestniczek, które wyjechały nawspinane i zadowolone. W tym roku dołącz do nas i Ty. Więcej informacji już wkrótce. 

Czytaj całość…
 
I Wspinaczkowy Meeting Kobiet - tak było w zeszłym roku :) Drukuj Email Wykop! Facebook Blip wiecej
Autor: Xenia Kuciel   
10.04.2007.

uczestniczki Cztery lata temu znalazłam zaproszenie na International Climbing Women Meet do Goteborga w Szwecji. Jako że zawsze miałam lekkie zacięcie feministyczne nie namyślałam się długo. Mimo ciążącej wówczas na mnie pracy magisterskiej, wysłałam swoje zgłoszenie do PZA. Okazało się wówczas, że z całej Polski tylko ja jedna zgłosiłam chęć uczestnictwa w tym babskim spotkaniu. Wyjazd (refundowany przez organizatorów) już miałam zaklepany, nie miałam tylko żadnej partnerki wspinaczki…Wtedy, niestety, większość (choć i tak nieliczna) z moich koleżanek wspinaczek, można by rzec była dosyć niesamodzielna wspinaczkowo. Zawsze w skałach, na panelu wspinanie odbywało się raczej w towarzystwie zdecydowanie silniejszych kolegów, którzy – narzekać na nich nie można – wędki nawet chętnie wieszali.

Czytaj całość…
 

new banners lamoda Image Banner 750 x 200