Logowanie

Wyszukiwanie


Strona główna arrow Aktualności arrow Z Polski arrow Zako Boulder Power 2007
Zako Boulder Power 2007 Drukuj Email Wykop! Facebook Blip wiecej
Autor: Agnieszka Kraszewska   
23.08.2007.
wspinanie9 września w Zakopanem rozegrana zostanie druga edycja zawodów bulderowych - Zako Boulder Power. Odbędą się one w ramach III Spotkań z Filmem Górskim (6-9 września). Od tego roku, oprócz stricte sportowego charakteru, będą miały znaczenie symboliczne – nadaliśmy im bowiem imię wybitnego zakopiańskiego wspinacza Bogusia Probulskiego, który zginął na północnej ścianie Giewontu w czasie samotnej wspinaczki 29 grudnia 1994 roku.

Tak jak przy organizacji zeszłorocznych zawodów, również i tym razem techniczną stroną imprezy zajmie się zaprzyjaźniona ekipa katowickiego Centrum Wspinaczkowego Transformator. Za pierwsze trzy miejsca w kategorii damskiej i męskiej przewidziane są atrakcyjne nagrody finansowe. Na najlepszych czekają również prestiżowe rzeźby autorstwa rzeźbiarza Marcina Rząsy. Zapraszamy także do udziału w całych Spotkaniach z Filmem Górskim (dla zawodników zniżkowe bilety!). Sponsorem głównym zawodów jest firma „Hi Mountain”. W organizacji Zako Boulder Power pomaga TOPR, a także: „The North Face”, „Nes-Bud”, Klub Muzyczny „Ampstrong”.

Więcej informacji na stronie: www.spotkania.zakopane.pl

Uwaga, zawodnicy!

Potwierdzenie udziału w Zako Boulder Power prosimy wysyłać na adres: Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć , tel. kontaktowy: 695 09 26 78

Impreza realizowana jest ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego i Urzędu Miasta Zakopane,

 

Serdecznie zapraszamy!

Organizatorzy

 

A tak było w ubiegłym roku:

Zako Boulder Power
Fot. Agata Chojnacka

 

Zako Boulder Power
Fot. Agata Chojnacka


Zako Boulder Power
Fot. Agata Chojnacka
Skomentuj pierwsza/y

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

new banners lamoda Image Banner 750 x 200