Logowanie

Wyszukiwanie


Strona główna arrow Aktualności arrow Z Polski arrow Zgrupowanie wspinaczkowe dla kobiet w Morskim Oku (19-27.02.2011)
Zgrupowanie wspinaczkowe dla kobiet w Morskim Oku (19-27.02.2011) Drukuj Email Wykop! Facebook Blip wiecej
Autor: Danuta Wach   
05.01.2011.

ImageJuż po raz czwarty taterniczki i alpinistki spotkają się w Morskim Oku na zgrupowaniu sportowym. W zgrupowaniu wezmą również udział uczestniczki wyprawy wysokogórskiej Polskiego Związku Alpinizmu - pierwszej od ponad 25 lat polskiej kobiecej wyprawy w Himalaje.

"Kobieca Wyprawa - Northern Cho Oyu Himal" wyrusza z Polski do Chin we wrześniu bieżącego roku. Celem wyprawy są niezdobyte szczyty sześciotysięczne w północnej grani Cho Oyu Himal z doliny Gyabrag Glacier.

W czasie zgrupowania w Morskim Oku uczestniczki wyprawy będą wspinały się w zespołach kobiecych, podnosząc swoje umiejętności wspinaczkowe i sprawność w samodzielnym działaniu w górach wysokich. Tego typu obóz sportowy- o czym wspominałam już wcześniej - doskonale integruje zespół, uczy współdziałania, buduje pozytywne relacje między zespołami, jest doskonałą formą treningu przed wspólną wyprawą.

Do udziału w zgrupowaniu zapraszamy także wszystkie taterniczki i alpinistki, które wspinają się lub chciałyby się wspinać w zespołach kobiecych a ich wykazy przejść są dowodem dojrzałości i samodzielności we wspinaczce.

Zainteresowane koleżanki proszę o kontakt do 31.01. 2011r

Danuta Wach
Kierownik zgrupowania

Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
tel. kom. 607 668 531
Skomentuj pierwsza/y

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

new banners lamoda Image Banner 750 x 200